Sanisilesia

0,00 zł

Uwaga na nieuczciwych sprzedawców!

Szanowni Państwo,

Przestrzegamy przed zakupem armatury u nieuczciwych sprzedawców.

W ostatnim czasie powstało wiele sklepów internetowych oferujących baterie w bardzo niskich cenach.

Większość z nich prowadzi nieuczciwe praktyki, nie posiada zarejestrowanej działalności gospodarczej, nie wystawia dowodów zakupu, towar wysyłany jest bezpośrednio z Chin.

Tym samym unikają płacenia cła i podatków. Towar nie jest przez nikogo weryfikowany, klient nie ma możliwości jego zwrotu , nie mówiąc już o reklamacji.

Nasza firma już od wielu lat prowadzi legalną działalność, jesteśmy podatnikiem VAT, nasze produkty są produkowane wg. polskich standardów, posiadają niezbędne atesty, certyfikaty oraz są objęte 3 letnią konsumencką gwarancją.

Zakupy w naszym sklepie są objęte ochroną na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, a Państwa dane osobowe są bezpiecznie przetwarzane.

Nowoczesny wystrój łazienki to marzenie każdej pani domu. Oferowana w naszym sklepie armatura retro pochodzi prosto od producentów. Sprzedajemy baterie mosiężne, eleganckie baterie retro w tym złote baterie oraz czarne baterie. W promocyjnych cenach dostępna jest bateria antyczny mosiądz oraz bateria kuchenna retro. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy złoty syfon, różnych rozmiarów złoty zlewozmywak oraz do kompletu baterie royal. Zapraszamy do zakupów, w tym do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.