• Przechowalnia 0
 • Strona głównaReklamacje
  Szybki kontakt
  zadzwoń:


  Dostępność produktów
  574 430 728

  Porady techniczne
  507 199 318

   
   lub napisz:  biuro@sanisilesia.pl
   

   

  Dostawa
  Znajdziesz nas:

  Reklamacje

  Reklamacji nie traktujemy jako zło konieczne, a wszystkie usterki które wynikają z wad fabrycznych staramy się usuwać najszybciej jak to możliwe.

  Wszystkie towary dostępne w Sklepie Internetowym są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją. Okres gwarancji zależy od konkretnego modelu produktu. Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji oraz instrukcją konserwacji baterii która jest załączona do każdego towaru.

  Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami "Jak pielęgnować armaturę"
  https://sanisilesia.pl/pielegnacja-armatury-inf-20.html

   

  Reklamacje przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą pisemną.

  e-mail: biuro@sanisilesia.pl

  lub

  PHU SANISILESIA Marcin Szewczyk

  Ul. Słowackiego 176

  42-583 Bobrowniki

   

  Reklamacja powinna być zgłoszona najpóźniej 14 dni od wystąpieniu usterki. Użytkowanie produktu, w którym wystąpiła usterka jest niedopuszczalne i może skutkować nie uznaniem roszczeń z tytułu gwarancji.

  O sposobie załatwienia reklamacji Nabywca zostanie poinformowany do 14 dni od chwili pisemnego zgłoszenia.

  W przypadku konieczności odesłania produktu celem naprawy niezbędne jest dostarczenie go w oryginalnym opakowaniu lub opakowaniu zastępczym gwarantującym zabezpieczenie przed uszkodzeniami mogącymi mieć wpływ na rozpatrzenie zgłoszenia gwarancyjnego wraz z kartą gwarancyjną i kopią dokumentu sprzedaży. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

   

  Nowoczesny wystrój łazienki to marzenie każdej pani domu. Oferowana w naszym sklepie armatura retro pochodzi prosto od producentów. Sprzedajemy , elegancka bateria prysznicowa retro oraz baterie umywalkowe mosiądz. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy baterie umywalkowe różowe złoto oraz złote baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, różnych rozmiarów kran retro oraz do kompletu baterie stare złoto. Nasza złota armatura to hit sprzedaży, w tym takie produkty jak baterie umywalkowe retro. Zapraszamy do zakupów, w tym do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru produktów.
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.