Sanisilesia

0,00 zł
Kategorie
Informacje
Szybki kontakt
  zadzwoń:


Dostępność produktów
574 430 728

Porady techniczne
507 199 318

 
 lub napisz: 

GIODO
Twoje dane osobowe są u nas bezpieczneReklamacje

Reklamacji nie traktujemy jako zło konieczne, a wszystkie usterki które wynikają z wad fabrycznych staramy się usuwać najszybciej jak to możliwe.

Wszystkie towary dostępne w Sklepie Internetowym są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją. Okres gwarancji zależy od konkretnego modelu produktu. Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji oraz instrukcją konserwacji baterii która jest załączona do każdego towaru.

Instrukcja Gwarancja

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami "Jak pielęgnować armaturę"
http://sanisilesia.pl/pielegnacja-armatury-inf-20.html

 

Reklamacje przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą pisemną.

e-mail: biuro@sanisilesia.pl

lub

PHU SANISILESIA Marcin Szewczyk

Ul. Słowackiego 176

42-583 Bobrowniki

 

Reklamacja powinna być zgłoszona najpóźniej 14 dni od wystąpieniu usterki. Użytkowanie produktu, w którym wystąpiła usterka jest niedopuszczalne i może skutkować nie uznaniem roszczeń z tytułu gwarancji.

O sposobie załatwienia reklamacji Nabywca zostanie poinformowany do 14 dni od chwili pisemnego zgłoszenia.

W przypadku konieczności odesłania produktu celem naprawy niezbędne jest dostarczenie go w oryginalnym opakowaniu lub opakowaniu zastępczym gwarantującym zabezpieczenie przed uszkodzeniami mogącymi mieć wpływ na rozpatrzenie zgłoszenia gwarancyjnego wraz z kartą gwarancyjną i kopią dokumentu sprzedaży. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

Koszyk
...jest pusty

Znajdziesz nas:

Polecamy
Projektowanie i budowa
                 saun


          www.adeira.pl

        tel: 600 138 030


Polecamy również
         Projektowanie,
       aranżacja
wnętrz 

       www.dontworry.pl 

         tel: 601 621 220Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.