Sanisilesia

0,00 zł
Kategorie
Informacje
Szybki kontakt
zadzwoń:


Dostępność produktów
574 430 728

Porady techniczne
507 199 318

 
 lub napisz:biuro@sanisilesia.pl
 

 

Reklamacje

Reklamacji nie traktujemy jako zło konieczne, a wszystkie usterki które wynikają z wad fabrycznych staramy się usuwać najszybciej jak to możliwe.

Wszystkie towary dostępne w Sklepie Internetowym są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją. Okres gwarancji zależy od konkretnego modelu produktu. Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji oraz instrukcją konserwacji baterii która jest załączona do każdego towaru.

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami "Jak pielęgnować armaturę"
https://sanisilesia.pl/pielegnacja-armatury-inf-20.html

 

Reklamacje przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą pisemną.

e-mail: biuro@sanisilesia.pl

lub

PHU SANISILESIA Marcin Szewczyk

Ul. Słowackiego 176

42-583 Bobrowniki

 

Reklamacja powinna być zgłoszona najpóźniej 14 dni od wystąpieniu usterki. Użytkowanie produktu, w którym wystąpiła usterka jest niedopuszczalne i może skutkować nie uznaniem roszczeń z tytułu gwarancji.

O sposobie załatwienia reklamacji Nabywca zostanie poinformowany do 14 dni od chwili pisemnego zgłoszenia.

W przypadku konieczności odesłania produktu celem naprawy niezbędne jest dostarczenie go w oryginalnym opakowaniu lub opakowaniu zastępczym gwarantującym zabezpieczenie przed uszkodzeniami mogącymi mieć wpływ na rozpatrzenie zgłoszenia gwarancyjnego wraz z kartą gwarancyjną i kopią dokumentu sprzedaży. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

Faktura do paragonu

Od 1 stycznia 2020 roku przedsiębiorca, który dokona zakupu na podstawie paragonu, będzie mógł żądać wystawienia faktury do tego paragonu, ale tylko wówczas gdy paragon będzie zawierał jego NIP. W przeciwnym wypadku sprzedawca nie będzie miał prawa wystawić faktury, a tym samym osoba prowadząca działalność straci możliwość rozliczenia zakupu w kosztach firmowych.

Znajdziesz nas:

Dostawa
Nowoczesny wystrój łazienki to marzenie każdej pani domu. Oferowana w naszym sklepie armatura retro pochodzi prosto od producentów. Sprzedajemy , elegancka bateria retro w tym niklowane baterie oraz czarne baterie. W promocyjnych cenach dostępna jest bateria wannowa retro oraz baterie kuchenne retro. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy złote baterie, różnych rozmiarów kran retro oraz do kompletu baterie stare złoto. Nasza złota armatura to hit sprzedaży, w tym takie produkty jak baterie łazienkowe retro. Zapraszamy do zakupów, w tym do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru produktów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.