Sanisilesia

0,00 zł
Kategorie
Informacje
Szybki kontakt
zadzwoń:


Dostępność produktów
574 430 728

Porady techniczne
507 199 318

 
 lub napisz:biuro@sanisilesia.pl
 

 

Zwrot towaru

Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, oraz Ustawy z dnia 31 lipca 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, Nabywca będący konsumentem oraz przedsiębiorca prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dokonujący zakupu gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, może odstąpić od Umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.


W celu dokonania odstąpienia od umowy i zwrotu towaru należy uprzednio skontaktować się ze sklepem internetowym drogą mailową

biuro@sanisilesia.pl lub telefonicznie 574 430 728 i poinformować o chęci zwrotu towaru.


Zwracany towar musi być we wzorowym, nienaruszonym stanie, w oryginalnym, czystym, niepopisanym, niepoklejonym (np. zwrotnym listem przewozowym) opakowaniu, kompletny, nieużywany, niezabrudzony.

Wszystkie zwroty towarów wraz z dowodem zakupu (PARAGON) oraz wypełnionym formularzem zwrotu powinny być odesłane na adres :

PHU SANISILESIA Marcin Szewczyk
ul. Słowackiego 176
42-583 Bobrowniki

Zgodnie z art. 23 ustawy - konsument ponosi koszty wysyłki towaru do sprzedawcy.
Przesyłki odesłane za pobraniem nie są odbierane.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Obowiązkiem Zamawiającego jest sprawdzenie w obecności pracownika firmy spedycyjnej jakości i kompletności dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy sporządzić w momencie odbioru przesyłki i w obecności kuriera protokół szkody na druku firmowym spedytora, po czym niezwłocznie przesłać oryginał dokumentu faksem lub e-mailem do Sprzedającego. Zaniechanie tej czynności może skutkować utratą prawa do reklamacji związanej ze szkodami transportowymi.

Faktura do paragonu

Od 1 stycznia 2020 roku przedsiębiorca, który dokona zakupu na podstawie paragonu, będzie mógł żądać wystawienia faktury do tego paragonu, ale tylko wówczas gdy paragon będzie zawierał jego NIP. W przeciwnym wypadku sprzedawca nie będzie miał prawa wystawić faktury, a tym samym osoba prowadząca działalność straci możliwość rozliczenia zakupu w kosztach firmowych.

Znajdziesz nas:

Dostawa
Nowoczesny wystrój łazienki to marzenie każdej pani domu. Oferowana w naszym sklepie armatura retro pochodzi prosto od producentów. Sprzedajemy , elegancka bateria retro w tym niklowane baterie oraz czarne baterie. W promocyjnych cenach dostępna jest bateria wannowa retro oraz baterie kuchenne retro. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy złote baterie, różnych rozmiarów kran retro oraz do kompletu baterie stare złoto. Nasza złota armatura to hit sprzedaży, w tym takie produkty jak baterie łazienkowe retro. Zapraszamy do zakupów, w tym do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru produktów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.