Sanisilesia

0,00 zł
Kategorie
Informacje
Szybki kontakt
zadzwoń:


Dostępność produktów
574 430 728

Porady techniczne
507 199 318

 
 lub napisz:biuro@sanisilesia.pl
 

 

Zwrot towaru

Na podstawie Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, oraz Ustawy z dnia 31 lipca 2019 r. o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, Nabywca będący konsumentem oraz przedsiębiorca prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, dokonujący zakupu gdy z treści tej umowy wynika, że nie posiada ona dla tej osoby charakteru zawodowego, wynikającego w szczególności z przedmiotu wykonywanej przez nią działalności gospodarczej, udostępnionego na podstawie przepisów o Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, może odstąpić od Umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.


W celu dokonania odstąpienia od umowy i zwrotu towaru należy uprzednio skontaktować się ze sklepem internetowym drogą mailową

biuro@sanisilesia.pl lub telefonicznie 574 430 728 i poinformować o chęci zwrotu towaru.


Zwracany towar musi być we wzorowym, nienaruszonym stanie, w oryginalnym, czystym, niepopisanym, niepoklejonym (np. zwrotnym listem przewozowym) opakowaniu, kompletny, nieużywany, niezabrudzony.

Wszystkie zwroty towarów wraz z dowodem zakupu (PARAGON) oraz wypełnionym formularzem zwrotu powinny być odesłane na adres :

PHU SANISILESIA Marcin Szewczyk
ul. Słowackiego 176
42-583 Bobrowniki

Zgodnie z art. 23 ustawy - konsument ponosi koszty wysyłki towaru do sprzedawcy.
Przesyłki odesłane za pobraniem nie są odbierane.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

Obowiązkiem Zamawiającego jest sprawdzenie w obecności pracownika firmy spedycyjnej jakości i kompletności dostawy. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy sporządzić w momencie odbioru przesyłki i w obecności kuriera protokół szkody na druku firmowym spedytora, po czym niezwłocznie przesłać oryginał dokumentu faksem lub e-mailem do Sprzedającego. Zaniechanie tej czynności może skutkować utratą prawa do reklamacji związanej ze szkodami transportowymi.

Faktura do paragonu

Od 1 stycznia 2020 roku przedsiębiorca, który dokona zakupu na podstawie paragonu, będzie mógł żądać wystawienia faktury do tego paragonu, ale tylko wówczas gdy paragon będzie zawierał jego NIP. W przeciwnym wypadku sprzedawca nie będzie miał prawa wystawić faktury, a tym samym osoba prowadząca działalność straci możliwość rozliczenia zakupu w kosztach firmowych.

Znajdziesz nas:

Dostawa
Nowoczesny wystrój łazienki to marzenie każdej pani domu. Oferowana w naszym sklepie armatura retro pochodzi prosto od producentów. Sprzedajemy , elegancka baterie umywalkowe różowe złoto. W promocyjnych cenach dostępna jest bateria prysznicowa retro oraz baterie umywalkowe mosiądz. Najbardziej wymagającym klientom proponujemy złote baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, różnych rozmiarów kran retro oraz do kompletu baterie stare złoto. Nasza złota armatura to hit sprzedaży, w tym takie produkty jak baterie umywalkowe retro. Zapraszamy do zakupów, w tym do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dokonać wyboru produktów.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.